Integrujeme spiritualitu do businessu.

Myšlenka založit Greensouls se automaticky vygenerovala spolu s podnikatelským záměrem, je nadstavbou Greenvest, protože jsme chtěli projekt ještě více prohloubit a zapojit do něj co nejvíce lidí, neboť každý kdo se rozhodne investovat své prostředky s Greenvest bude automaticky přispívat do spolku Greensouls. Jak? Vzdáváme se části naší odměny ve prospěch spolku, kterou dostáváme od klientů za naše investiční služby.
Celý projekt má tak trojí efekt, coachujeme klienty ve správě jejich financí, investujeme do fondů které jsou “friendly” k naší matce Zemi a ještě se podílíme na jejím uzdravování.

Jednou ročně zasedá členská rada a prostředky ze spolku se přerozdělí tam, kam je potřeba (záchrana lesů, čistění řek, nákup orné půdy či lesů, recyklace odpadu, investice do alternativních zdrojů energie atd.)
Do budoucna plánujeme další aktivity spolku, vytvořit komunitu stejně smýšlejících lidí, organizovat vzdělávací semináře, přednášky, workshopy, založit svou vlastní osadu atd.
Budeme tak přijímat beneficienty, kteří se výměnou za své příspěvky budou moci podílet na organizaci těchto akcí.
Staň se i ty naší součástí a zapoj se do ochrany planety, jako klient Greenvest s.r.o. nebo jako beneficient Greensouls z.s.
Pro více informací nám napiš přes kontaktní formulář níže.

Dokument ke shlédnutí: Země z vesmíru

O LUCII

Jsem velmi vděčná, že díky všem mým dosavadním profesním zkušenostem jsem v roce 2020 založila s kolegou Erikem firmu, zaměřenou výhradně na sociálně odpovědné investování. Mým posláním je ve společnosti probudit zájem o to, kam investuji své peníze, předávat klientům relevantní informace a být jejich průvodce na jejich cestě k finančním cílům. Specializuji se na tvorbu investičních plánu, protože bez plánu jste jako cizinec bez mapy. Poskytuji i konzultace v rámci celého finančního trhu. 

Tento byznysový svět úzce prolínám s tím spirituálním, dnes se řídím hlavně svými pocity a intuicí. Cesta sebepoznání ovlivnila mé myšlení a pohlet na hmotný svět. Fascinují mne energie a práce s nimi, tyto schopnosti rozvíjím a předávám lidem na individuálních i skupinových setkáních. Jsem rodilá "beskyďanka", miluji přírodu a objevování jejich krás. Zajímám se o ekologii a udržitelnost.

Raději budu kráčet sama, než v davu, který jde špatným směrem

O Erikovi

Provázím lidi ve světe investování a pomáhám jim tak realizovat jejich záměry.  
Předávám lidem uvědomění a techniky, aby do jejich životů proudila finanční hojnost a aby své přebytky dokázali dlouhodobě rozvíjet. Za své skoro 10 leté praxe se mi povedlo vybudovat majetek, který mi dnes přináší volnost a to sdílím s lidmi na konzultacích a podcastu ODPOVĚDNÝ INVESTOR.

Naplňuje mě zábava, cestování, příroda, podnikání a můj osobní rozvoj.

Nejduležitější věci v životě, nejsou věci

O OTAKAŘE

Jsem zkušenou průvodkyní šťastným životem. Za pomocí osobních konzultací, prožitkových workshopů, šamanských technik a přechodových rituálů s posvátným kakaem již 8 let inspiruji a probouzím ostatní k odvaze a sebejistotě. Věřím, že duchovní růst je naší přirozeností a moje vášeň je toto poznání zprostředkovat všem, kdo touží poznat sami sebe.

Mojí doménou je propojení hmotného a spirituálního světa. To znamená uvědomovat si jeho spirituální přesah v každodenním životě. Toto propojení předávám i skrze podcasty s názvem ODKAZ.

Miluji přírodu, tanec, zpěv. Jsou mojí inspirací a medicínou.

Baví mě poznávat samu sebe skrz životní zkušenosti.

Karprova 42/14, Praha 1, 11000
Členové: Lucie Bolfová, Erik Arkenberg, Otakara Svobodová

IČO: 09759123

Spolek Greensouls z.s. je veden u Městského soudu v Praze oddíl L, vložka 74147.

Výpis z obchodního rejstříku

 

Novinky

Fotka

Na mezinárodní konferenci Sustainable Future jsme vystoupili v Panelové diskuzí na téma Greenwashing.

22.8 2022

I v investičním světě se setkáme s pojmem greenwashing více o tom se dozvíte ve videu.

Číst více
Fotka

Z finančních prostředků co jsme nastřádali za rok 2021 jsem nakoupili stromy v Kolumbii

16.4 2022

Věříme, že posílat peníze dál do dobrých projektů je cesta ke sjednocení a harmonii.

Číst více
Fotka

EXKURZE ŠUMAVA A BAVORSKÝ LES S HNUTÍM DUHA

7.9 2021

Jsou tomu dva týdny, co jsem se vrátila z exkurze po Šumavě s Hnutím Duha, nechávám ještě doznívat zážitky a skládám si informace s krásou přírody dohromady tak, abych to mohla nějak vměstnat do psané podoby a stejně vím, že se vyjádřím tak setinou, ten zážitek je uložený jako prožitek v srdci na věky.

Číst více
Fotka

INTERNETOVÁ PREMIÉRA DOKUMENTU SEBEPOZNÁNÍ 1.ČÁST 21.3.2021 VE 21:00, 2.ČÁST 4.4.2021 VE 21:00!

24.2 2021

Srdečně vás zveme ke zhlédnutí tohoto úžasného dokumentu Tomáše Adame, ve kterém vystoupí řada významných osobností.

Číst více
Fotka

MASO, JAK MOC JEHO KONZUMACE PŘISPÍVÁ KE KLIMATICKÝM ZMĚNÁM A NAŠEMU ZDRAVOTNÍMU STAVU. DŮVODY PROČ HO OMEZIT NEBO SE HO VZDÁT NADOBRO.

6.1 2021

Nejprve si řekněme pár slov o vegetariánství. Slovo vegetarián bylo vytvořeno zakladateli Britské vegetariánské spol. V roce 1842, pochází z latinského slova “vegetus“, což znamená zdravý, svěží, vitální.

Číst více

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána a odpovíme na ní do 24 hodin.


Zavřít