28. 9. 2023

INVESTUJTE S NÁMI DO FOTOVOLTAIKY, TEPELNÉHO ČERPADLA NEBO OHŘEVU TUV.

Co se u nás událo počas léta? 

Nezaháleli jsme a vytvořili jsme pro naše klienty další investiční příležilost, která může být pro některé více uchopitelná, než investovat na kapitálových trzích.

 

Jednatel Greenvestu Erik Arkenberg je nadšenec decentralizovaných udržitelných technologií, má druhou firmu Eripet s.r.o., která se zabývá elekroinstalací fotovoltaik, tepelných čerpatel a bateriových úložišť. 

Rozhodli jsme se pro své klienty najít spolehlivé řešení a zaštítit tuto sekci, která je aktuálně poptávaná. Spojili jsme síly a nabízíme vám řešení ve formě střednědobé investice do soběstačnosti v rámci el.energie. 

PROČ SI POŘÍDIT FOTOVOLTAIKU JAKO STŘEDNĚDOBOU INVESTICI?

 1. ZHODNOCENÍ VAŠICH ÚSPOR - investice, kterou fyzicky vlastníte a reálně vám zhodnotí vaše prostředky v průměru 8-10% ročně.

2. SOBĚSTAČNOST A OCHRANA PŘED RŮSTEM CEN ENERGIÍ - naši zákazníci snížili v průměru o 70% náklady za TUV a elektřinu, jsou chráněni před růstem cen a mají nízké zálohy. 

 3. ZHODNOCENÍ NEMOVITOSTI - tato investice stejně jako nová střecha nebo zateplení zvýší hodnotu vaši nemovitosti. 

 4. MOŽNOST PRODEJE ELEKTŘINY - při produkci nadspotřeby lze vydělávat na prodeji elektřiny.

 5. DOTAČNÍ PODPORA - lze pořád využít dotaci do roku 2025, která sníží náklady na pořízení FVE, ty mají však omezenou časovou platnost.

 

VÍCE SE DOZVÍTE V PREZENTACI ZDE

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána a odpovíme na ní do 24 hodin.


Zavřít