23. 2. 2021

ZAČALI JSME SPOLUPRACOVAT SE SPOLEČNOSTÍ FUTURE FARMING

PROČ ?

Téma udržitelného investování je ve světě velkým tématem, po tom, co nový americký prezident podepsal odloženou Pařížskou dohodu, kterou se státy zavázaly do poloviny 21. století k dosažení klimatické neutrality.

Aquaponie, udržitelnost a investice/ Greenvest & Future Farming

UDRŽITELNÝ způsob zemědělství patří mezi ně, a Future Farming je přesně to, co je budoucnost lidstva. Produkují potraviny v souladu s přírodou, prakticky bez odpadu, eticky a jsou perfektně nutričně vyváženy.

Jejich dluhopisy jsme zařadili do našeho portfolia, jako doplněk pro naše klienty, mají fixní kupón 6,2%/p.a. Klient si může na farmy zajet a podívat se, jak jejich udržitelný způsob zemědělství funguje.

Jak se vyznat v zelených investicích/ Greenvest & Future Farming

   

O FUTURE FARMING

Nová společnost s velikou vizí. Pěstují dostupné potraviny bezkonkurenční kvality a přitom nepoškozují životní prostředí. Ví, že se musíme přizpůsobit klimatické změně a problémům, které způsobilo chování lidí v minulosti. Přináší nejnovější a nejmodernější způsob zemědělství.

Jejich technologie byla vyvinuta v České republice. Výrobní proces začíná ve vlastních líhních ryb, vlastních pěstírnách sazenic, do systémů si vyrábí vlastní krmivo pro ryby a používáme vlastní nitrifikační bakterie adaptované na jejich krmivo. Jedná se o unikátní spojení technologií, které vyvíjeli více než 8 let. Dnes spolupracují na výzkumech aquaponie s akademickou půdou a poskytují poradenskou činnost na celém světě. Jejich činnost může mít zásadní vliv na potravinovou bezpečnost a nezávislost České republiky. Hlavně však nedrancuje a neničí životní prostředí a je naprosto bezodpadová. Všechny materiály, které používají, jsou recyklovatelnéodbouratelné nebo přírodní. Nejedná se o žádný transfer technologií z jiných podnebí a podmínek, proto jejich technologie funguje. Jsou prostě budoucností farmaření.

 

 

Epizodu si můžete přehrát:

Youtube

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána a odpovíme na ní do 24 hodin.


Zavřít